';

Socialinė atsakomybė

PARAMA COVID-19 METU

USP skiria stipendijas rezidentams 

Kartu su patyrusiais gydytojais į pirmąsias pagalbos COVID-19 sergantiems pacientams gretas stojo ir rezidentai, tik pradedantys savo profesinę karjerą. „USP Baltics”, dėkodama rezidentams už neįprastai sunkų darbą ir profesinį atsidavimą, skyrė specialias stipendijas 145 rezidentams. AČIŪ, Rezidente! 

Coldactive” karštųjų gėrimų dovana organizacijoms

„USP Baltics” misija – žmonių sveikatos gerinimas – COVID-19 metu įgyja dar didesnį aktualumą nei bet kada anksčiau. Lietuvos gyventojų saugumu ir sveikata besirūpinančioms organizacijoms („Krašto apsaugos savanorių pajėgoms”, „Lietuvos raudonojo kryžiaus draugijai”, Respublikinei Šiaulių ligoninei, Ukmergės ligoninei, Klaipėdos universitetinei ligoninei, Kauno klinikinės ligoninės Infekcinių ligų skyriui ir Santaros klinikoms) padovanojome Coldactive karštųjų gėrimų, padedančių palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Dėkojame šių organizacijų darbuotojams už pastangas įveikti pandemiją ir linkime to, kas yra svarbiausia, – sveikatos.

SOCIALINĖ INICIATYVA „SERGU ATSAKINGAI“

Socialinės iniciatyvos „Sergu atsakingai“ idėja gimė 2016 m., kuomet reprezentatyvus visuomenės nuomonės tyrimas atskleidė aktualias darbuotojų ir darbdavių požiūrio į peršalimą problemas. Tyrimo duomenimis, net 75 % gripu ar peršalimu sergančių darbuotojų, nepaisydami ligos, vis tiek ėjo į darbą. Daugelis neįvertina, kad laiku negydomos viršutinių kvėpavimo takų ligos komplikuojasi, tad sergama ilgiau, o gydymas kainuoja brangiau. 

Iniciatyvos „Sergu atsakingai“ tikslas – skatinti žmones sirgti ir gydytis išmintingai. Ja norime atkreipti visuomenės dėmesį, kad, pajutę pirmus peršalimo ar gripo požymius, sustotume ir skirtume laiko sau bei nesibaimintume, kad sustos darbai, nesupras kolegos ar pasipiktins vadovas. Visuomenė turi suprasti, kad laiku nesigydydami, rizikuojame ne tik savo, bet ir aplinkinių sveikata. Daugiau apie iniciatyvą – serguatsakingai.lt

BĖGIMO RENGINIŲ RĖMIMAS

Sveikata – pagrindinė „USP Baltics“ dėmesio sritis – neatsiejama nuo fizinio aktyvumo, todėl viena iš mūsų vykdomos socialinės atsakomybės sričių yra bėgimo renginių rėmimas. Nuo 2015 m. palaikome bėgimo profesionalus, mėgėjus ir pradedančiuosius būdami didžiausių bėgimo renginių Lietuvoje rėmėju ir organizuodami naudingus aktyvumus jų dalyviams. 2017 m. vasaros renginių akimirkos.